Utebord Hillerstorp Lerdala 90x210 cm
14 569 kr

Lerdala 90x210 cm
14 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En modern och stilren möbel tillverkad i aluminiumstomme med bordsskiva i obehandlad FSC®-märkt kvalitetsteak.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En modern och stilren möbel tillverkad i aluminiumstomme med bordsskiva i obehandlad FSC®-märkt kvalitetsteak.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4011301124 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 2100 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Lerdala |
| Typ | Bord |
| Bredd | 900 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319073011244 |


