Utebord Hillerstorp Lundsbo
fr.21 999 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant och modernt allround bord i mjukt rundat formspråk. Tillverkad i pulverlackad aluminium och bordsskiva i marmorerad keramisk glas.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Elegant och modernt allround bord i mjukt rundat formspråk. Tillverkad i pulverlackad aluminium och bordsskiva i marmorerad keramisk glas.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 2100 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Lundsbo |
| Typ | Bord |
| Bredd | 1000 mm |
| Garanti | 1 år |
| Färg | Grå, Vit |
