Utebord Hillerstorp Lyckesö Utomhus
3 599 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Hillerstorp Lyckesö är ett bord tillverkat av naturrotting med en bordsskiva i glas. Att tillverka en möbel i naturrotting är ett rent hantverk. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär och ingen är den andra lik. Naturrotting är ett material som egentligen inte behöver någon speciell skötsel, men undvik allt för stora temperaturväxlingar och förvara möbeln i en torr miljö. Bord 100x50 cm med bordsskiva av glas.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Hillerstorp Lyckesö är ett bord tillverkat av naturrotting med en bordsskiva i glas. Att tillverka en möbel i naturrotting är ett rent hantverk. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär och ingen är den andra lik. Naturrotting är ett material som egentligen inte behöver någon speciell skötsel, men undvik allt för stora temperaturväxlingar och förvara möbeln i en torr miljö. Bord 100x50 cm med bordsskiva av glas.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 6285010 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 540 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Naturrotting |
| Serie | Lyckesö |
| Typ | Loungebord |
| Bredd | 500 mm |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7319076285017 |




