Utebord Hillerstorp Modena 90x150-185 cm
3 995 kr

Modena 90x150-185 cm
3 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modena bord från Hillerstorp har en extra lite utdragsskiva som döljs under bordsskivan då den inte används.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Modena bord från Hillerstorp har en extra lite utdragsskiva som döljs under bordsskivan då den inte används.
Recensioner
Eva EVerifierad köpare
för 2 år sedanStabilt bord med praktisk utdragsskiva där man kan placera kastruller och annat
+ Stabilt
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 18591 |
| Längd | 1500 mm |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Valnöt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Furu |
| Serie | Modena |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 755 mm |
| Iläggsskiva | Nej |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 7319070185917 |
