Utebord Hillerstorp Nydala 96x200-280 cm
fr.10 499 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Nydala 96x200-280 cm
10 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matbord från Hillerstorp i Nydala-serien med iläggsskiva av butterfly-modell. Bordet är 200 cm långt och med iläggsskivan blir bordet 280 cm långt.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Matbord från Hillerstorp i Nydala-serien med iläggsskiva av butterfly-modell. Bordet är 200 cm långt och med iläggsskivan blir bordet 280 cm långt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 209614H |
| Förlängningsbart | Ja |
| Serie | Nydala |
| Form bord | Rektangulär |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Iläggsskiva | Ja |
| Bredd | 960 mm |
| Kollektion | Days |
| Färg | Sand, Svart, Svart/Teak, Vit, Vit/Teak |
| Material | Aluminium, Teak/Aluminium |
| Typ | Bord, Matbord |
| Hopfällbar | Nej |
