Utebord Hillerstorp Oxelunda
4 879 kr

Oxelunda
4 879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord tillverkat av aluminium med bordsskiva i FSC-certifierad teak.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 9908 |
| Längd | 1130 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Aluminium |
| Serie | Oxelunda |
| Typ | Bord |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 7319070099085 |




