Utebord Hillerstorp Shabby Chic 86x195 cmGrå med vita ben
6 195 kr
StolTrädgårdsstol Hillerstorp Trenton i Konstrotting med Dyna, 2-pack
2 850 kr/st
Shabby Chic 86x195 cm
Grå med vita ben
6 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Shabby Chic-bord från Hillerstorp med kryssben. Tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Shabby Chic-bord från Hillerstorp med kryssben. Tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
FSC
FSC är en oberoende, internationell medlemsorganisation som verkar för ett miljöanpassat, socialt ansvarstagande och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar. FSC är en förkortning av Forest Stewardship Council.
FSC är en oberoende, internationell medlemsorganisation som verkar för ett miljöanpassat, socialt ansvarstagande och ekonomiskt livskraftigt bruk av världens skogar. FSC är en förkortning av Forest Stewardship Council.
Recensioner
Carola Verifierad köpare
för 2 år sedanJättesnyggt bord som har en lite "ruffig" look som kommer att passa i mitt kök! Jättenöjd när bordet är nytt - hoppas att kvalitén står sig med tiden!
+ Färgen och kryssbenen
- Ytan på bordsskivan känns aningen "stickig"
Sara Verifierad köpare
för 5 år sedanNöjd! Snyggt och rejält bord. Lättmonterat.
Cathrine E G BVerifierad köpare
för 7 år sedanVäldigt gediget och fint bord. Känns ovanligt att man kan köpa tunga, gedigna massiva trämöbler nu för tiden. Så vi är mycket nöjda.
+ Massivt trä
- Tungt
Tommy G S JVerifierad köpare
för 7 år sedanVi är jättenöjda med bordet, det passade in hos oss både måttmässigt och färgmässigt. Dessutom är det väldigt stabilt och robust så som vi vill ha det.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 35790197 |
| Längd | 1950 mm |
| Kollektion | Småland |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Shabby Chic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Bredd | 860 mm |
| EAN-nr | 7319073571977 |





