Utebord Hillerstorp Spring 100x220 cm
29 295 kr
karmstolVit
3 995 kr/st
Spring 100x220 cm
29 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett stilrent och klassiskt bord i högkvalitativ FSC-certifierad teak. Tillverkad i massiv ståltråd som är förzinkade och belagda med ett ytskikt, kallat Aquares, för förlängd hållbarhet. Formgiven av Staffan Hultgren.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett stilrent och klassiskt bord i högkvalitativ FSC-certifierad teak. Tillverkad i massiv ståltråd som är förzinkade och belagda med ett ytskikt, kallat Aquares, för förlängd hållbarhet. Formgiven av Staffan Hultgren.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 1012204134 |
| Färg | Brun |
| Garanti | 1 år |
| Material | Stål |
| Serie | Spring |
| Typ | Bord |
| Höjd | 710 mm |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 1100 mm |
| EAN-nr | 7319072041341 |



