Utebord Hillerstorp Spring Ø120 cm
15 949 kr
KarmstolKarmstol Hillerstorp Spring Vit
5 075 kr/st
Spring Ø120 cm
15 949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett stilrent och klassiskt bord i högkvalitativ FSC-certifierad teak. Tillverkad i massiv ståltråd som är förzinkade och belagda med ett ytskikt, kallat Aquares, för förlängd hållbarhet. Formgiven av Staffan Hultgren.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett stilrent och klassiskt bord i högkvalitativ FSC-certifierad teak. Tillverkad i massiv ståltråd som är förzinkade och belagda med ett ytskikt, kallat Aquares, för förlängd hållbarhet. Formgiven av Staffan Hultgren.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 1012203134 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 710 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Spring |
| Typ | Bord |
| Bredd | 1200 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319072031342 |



