Utebord Hillerstorp Spring Ø70 cm
8 149 kr
7 334 krSpara 10 %Kampanj28 tim kvar!
karmstolVit
3 995 kr/st
Spring Ø70 cm
7 334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett stilrent och klassiskt bord i högkvalitativ FSC-certifierad teak. Tillverkad i massiv ståltråd som är förzinkade och belagda med ett ytskikt, kallat Aquares, för förlängd hållbarhet. Formgiven av Staffan Hultgren.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Ett stilrent och klassiskt bord i högkvalitativ FSC-certifierad teak. Tillverkad i massiv ståltråd som är förzinkade och belagda med ett ytskikt, kallat Aquares, för förlängd hållbarhet. Formgiven av Staffan Hultgren.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 1012206134 |
| Färg | Natur |
| Garanti | 1 år |
| Material | Stål |
| Serie | Spring |
| Typ | Bord |
| Höjd | 710 mm |
| Längd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7319072061349 |
