Utebord Hillerstorp Tanger 70x130 cm Utomhus
3 695 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Tanger i 1-trådig grå konstrotting på aluminiumstomme.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4586511 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Grå |
| Höjd | 650 mm |
| Längd | 1350 mm |
| Material | Konstrotting/Glas |
| Serie | Tanger |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungebord |
| Bredd | 700 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319074586512 |

