Utebord Hillerstorp Wellington
10 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Matbord från Hillerstorps serie Wellington. Tillverkad i vitkalkad odlad teak.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 67200107 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Living |
| Färg | Teak |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 770 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Wellington |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Matbord |
| Bredd | 1000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319076720105 |







