Utebord LifestyleGarden Palau 63 cm
3 299 kr
1 490 krSpara 55 %Kampanj38 tim kvar!

Palau 63 cm
1 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Litet fyrkantigt bord från LifestyleGarden. Tillverkat i aluminium och FSC-certifierad teak. Kraftig, rostfri aluminiumram.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Litet fyrkantigt bord från LifestyleGarden. Tillverkat i aluminium och FSC-certifierad teak. Kraftig, rostfri aluminiumram.
Med sin perfekta balans mellan stil och komfort slår Palau-kollektionen an den rätta tonen när det gäller design. Inslag av teak ger även kollektionen en twist av stillahavsö. Den ugnshärdade, väderbeständiga DuraCoat-finishen med flera skikt och kuddarna med Olefin-tyg av högsta kvalitet gör Palau till LifestyleGardens mest iögonfallande sortiment med aluminiumstomme. Palau är omvälvande för alla uteplatser och erbjuder en lyxig och avslappnande känsla vad den än används för.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41109 |
| Längd | 629 mm |
| Montering | Ja |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminum/Teak |
| Serie | Palau |
| Typ | Bord |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 629 mm |

