Utebord LifestyleGarden Panama 200 cm
Rek. pris 8 945 kr
4 990 kr
Se priset!

Panama 200 cm
4 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rektangulärt matbord med rostfri aluminiumram och bordsskiva i aluminium med mönster av träeffekt. Kraftigt tvärben samt underhållsfritt.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Rektangulärt matbord med rostfri aluminiumram och bordsskiva i aluminium med mönster av träeffekt. Kraftigt tvärben samt underhållsfritt.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41152 |
| Längd | 2000 mm |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart/Gul |
| Material | Aluminium |
| Serie | Panama |
| Typ | Bord |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 5705820361762 |







