Utebord LifestyleGarden Panama 64 cm
Rek. pris 3 155 kr
1 490 kr
Se priset!

Panama 64 cm
1 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord i aluminium med aluminium bordsskiva. Justerbara fötter ingår för ojämna ytor. Perfekt bord för de mindre utrymmena och idealisk som matbord. Underhållsfritt.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Bord i aluminium med aluminium bordsskiva. Justerbara fötter ingår för ojämna ytor. Perfekt bord för de mindre utrymmena och idealisk som matbord. Underhållsfritt.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41151 |
| Längd | 640 mm |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Stål |
| Serie | Panama |
| Typ | Bord |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 640 mm |
| EAN-nr | 5705820357673 |






