Utebord LifestyleGarden Panama 90 cm
Rek. pris 4 399 kr
1 490 kr
Se priset!

Panama 90 cm
1 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantigt matbord med rostfri aluminiumram och bordsskiva i aluminium med tryckt träeffekt med kraftig konstruktion. Underhållsfritt.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Fyrkantigt matbord med rostfri aluminiumram och bordsskiva i aluminium med tryckt träeffekt med kraftig konstruktion. Underhållsfritt.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41160 |
| Längd | 900 mm |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart/Gul |
| Material | Aluminium |
| Serie | Panama |
| Typ | Bord |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 5705820361755 |







