Utebord LifestyleGarden Salomon Fällbart
3 719 kr
990 krSpara 73 %Kampanj

Salomon Fällbart
990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hopfällbart aluminiumbord från LifestyleGarden. Bordet är självutjämnande, vilket gör det idealt för ojämna golv. Perfekt för små utrymmen.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Hopfällbart aluminiumbord från LifestyleGarden. Bordet är självutjämnande, vilket gör det idealt för ojämna golv. Perfekt för små utrymmen.
Salomon-sortimentets bordsskivor i FSC-certifierat eukalyptusträ tillför stil och elegans åt den populära designen hos Solana-sortimentet. Den jordnära färgen ger kollektionen ett ansiktslyft och bibehåller behovet av lite underhåll, som hos de tidigare varianterna. Salomon är ett utmärkt alternativ i sig men lämpar sig även perfekt för att mixa och matcha med liknande sortiment som har samma robusta aluminiumstomme och snygga design.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41500 |
| Montering | Ja |
| Färg | Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminum |
| Serie | Salomon |
| Typ | Bord |
| Höjd | 735 mm |
| Längd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |

