Utebord Outfit Martinus 210
fr.3 495 kr
Se priset!
Välj variant

Martinus 210
3 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Martinus är ett bord från serien Outfit, med plats för hela familjen. Välj mellan de olika utförande och hitta rätt för ljust din uteplats!
Varumärke
OutfitBeskrivning
Martinus är ett bord från serien Outfit, med plats för hela familjen. Välj mellan de olika utförande och hitta rätt för ljust din uteplats!
Mått
- Höjd: 75cm
- Längd: 210cm
- Bredd: 100cm
- Höjd: 75cm
- Längd: 210cm
- Bredd: 100cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Längd | 2100 mm |
| Material | Aluminium/Nonwood |
| Serie | Martinus |
| Typ | Matbord |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Light Teak/Sandy Grey, Svart/Brun, Svart/Grå, Svart/Svart, Svart/Teak |
| Tillverkarens Art.Nr. | 106796, 52984, 52985, 52986, 52989 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Bredd | 210 cm |
