Utebord Outfit Noah 205 cm
5 366 kr
4 290 krSpara 20 %Kampanj

Noah 205 cm
4 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Detta eleganta bord har snygga linjer och en praktisk bordsskiva. De massiva svarta benen är tillverkade av aluminium med justerbara skrivar. Bordsskivan är tillverkad av polywood i teakimitation. Bordet är underhållsfritt.
Varumärke
OutfitBeskrivning
Detta eleganta bord har snygga linjer och en praktisk bordsskiva. De massiva svarta benen är tillverkade av aluminium med justerbara skrivar. Bordsskivan är tillverkad av polywood i teakimitation. Bordet är underhållsfritt.
Recensioner
Stefan JVerifierad köpare
för 1 år sedanBra kvalitet, lätt att göra rent, perfekt plats för sex personer!
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 451772080 |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Svart/Teak |
| Förlängningsbart | 0 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 50044 |
| Material | Aluminium/Polywood |
| Serie | Noah |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 2050 mm |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 5709386500443 |


