Utebord Venture Home BorneoBeige
Rek. pris 10 509 kr
5 979 kr
5 909 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Beige

Borneo
Beige
5 909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Borneo är ett imponerande matbord som kombinerar funktionalitet med stil. Tillverkat i robust aluminium är det designat för att klara av utomhusbruk och hålla sig snyggt år efter år. Bordsskivan är ribbad och bidrar till en modern, stilren look som smälter in i de flesta utomhusmiljöer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Borneo är ett imponerande matbord som kombinerar funktionalitet med stil. Tillverkat i robust aluminium är det designat för att klara av utomhusbruk och hålla sig snyggt år efter år. Bordsskivan är ribbad och bidrar till en modern, stilren look som smälter in i de flesta utomhusmiljöer.
Med sina generösa mått erbjuder Borneo gott om plats för stora sällskap – perfekt för sommarens grillmiddagar eller långluncher i trädgården. Den mjuka beigea färgen skapar en tidlös känsla och harmoniserar med både gröna trädgårdar och minimalistiska terrasser.
Satsa på kvalitet och design med Borneo – ett utomhusbord som imponerar med sin storlek och elegans.
Satsa på kvalitet och design med Borneo – ett utomhusbord som imponerar med sin storlek och elegans.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6050-222 |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Beige |
| Material | Aluminum |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Serie | Borneo |
| Typ | Utebord |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340220839107 |










