Utebord Venture Home Etna
4 627 kr
4 339 krSänkt pris!Spara 288 kr

Etna
4 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Etna är det perfekta matbordet för utomhusbruk, designat för att samla familj och vänner till trevliga måltider under bar himmel. Bordet har en stabil och hållbar ram i beige aluminium, som ger en modern och stilren känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Etna är det perfekta matbordet för utomhusbruk, designat för att samla familj och vänner till trevliga måltider under bar himmel. Bordet har en stabil och hållbar ram i beige aluminium, som ger en modern och stilren känsla.
Bordsskivan är tillverkad i aintwood, ett vädertåligt och lättskött material, och har en snygg ribbad design som adderar en sofistikerad touch. Den generösa ytan gör bordet idealiskt för allt från mysiga middagar till festliga tillställningar.
Etna är det självklara valet för dig som söker ett stilfullt och funktionellt matbord som passar perfekt i trädgården, på altanen eller uteplatsen.
Etna är det självklara valet för dig som söker ett stilfullt och funktionellt matbord som passar perfekt i trädgården, på altanen eller uteplatsen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2141-222 |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Beige |
| Material | Aluminum |
| Serie | Etna |
| Typ | Utebord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 210 cm |
| Höjd | 73,5 cm |
| Bredd | 90 cm |
| EAN-nr | 7340220839091 |










