Utebord Venture Home Volta Ø 150 cm
fr.3 659 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Volta Ø 150 cm
3 659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord från Venture Home som är tillverkat av flätad konstrotting och aluminium.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Konstrotting/Glas/Aluminium |
| Serie | Volta |
| Form bord | Rund |
| Produkttyp | Matbord |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 1530 mm |
| Diameter | 1500 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1530 mm |
| Tjocklek | 50 mm |
| Vikt | 48 kg |
| Bredd | 1530 mm |
| Färg | Grå, Svart, Vit |

