Svart
Rek. pris 4 399 kr
2 999 kr

Svart
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stor dynbox från Comfort Garden i serien Gigant till förvaring av dynor och kuddar för längre hållbarhet. Dynboxen är försedd med PVC på insidan så att den ska hålla tätt. Locket är också förstärkt på undersidan och har en hydraulikfjäder för enkel öppning och stängning.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Stor dynbox från Comfort Garden i serien Gigant till förvaring av dynor och kuddar för längre hållbarhet. Dynboxen är försedd med PVC på insidan så att den ska hålla tätt. Locket är också förstärkt på undersidan och har en hydraulikfjäder för enkel öppning och stängning.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 971983 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Material | Konstrotting/Stål |
| Serie | Gigant |
| Produkttyp | Dynbox |
| Höjd | 1000 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Volym | 1350 l |
| Bredd | 900 mm |










