Dynbox Comfort Garden Sydney UtomhusGrå
Rek. pris 3 799 kr
2 499 kr

Sydney Utomhus
Grå
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dynbox till förvaring av dynor och kuddar för längre hållbarhet. Dynboxen är försedd med PVC på insidan så att den ska hålla tätt.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Dynbox till förvaring av dynor och kuddar för längre hållbarhet. Dynboxen är försedd med PVC på insidan så att den ska hålla tätt.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 535527 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå |
| Material | Konstrotting/Stål/PVC |
| Serie | Sydney |
| Produkttyp | Dynbox |
| Höjd | 905 mm |
| Längd | 1400 mm |
| Volym | 1010 l |
| Bredd | 800 mm |



