Dynlåda Venture Home Trento 50x130x60cm
Nyhet
Rek. pris 5 783 kr
4 649 kr
Se priset!

Trento 50x130x60cm
4 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tillverkad av teakträ kombinerar Trento funktionalitet med en naturlig skönhet som lyfter din trädgård eller uteplats.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Tillverkad av teakträ kombinerar Trento funktionalitet med en naturlig skönhet som lyfter din trädgård eller uteplats.
Trento dynbox i en lugnande naturfärg är inte bara ett praktiskt ställe att förvara dina utomhusdynor – den lämpar sig även utmärkt för förvaring av andra trädgårdsartiklar såsom krukor, filtar eller redskap. Den stilfulla designen gör den till ett dekorativt inslag som smälter in i omgivningen.
Teakträets naturliga motståndskraft mot väder och vind ger boxen hållbarhet året runt. Däremot rekommenderas det att du placerar boxen under tak eller i ett mer skyddat utrymme om du enbart tänker använda den för dynförvaring – detta för att säkerställa att dynorna håller sig torra och i gott skick över tid.
Teakträets naturliga motståndskraft mot väder och vind ger boxen hållbarhet året runt. Däremot rekommenderas det att du placerar boxen under tak eller i ett mer skyddat utrymme om du enbart tänker använda den för dynförvaring – detta för att säkerställa att dynorna håller sig torra och i gott skick över tid.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9936-444 |
| Djup | 50 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 60 cm |
| Serie | Trento |
| Färg | Natur |
| Material | Teak |
| Produkttyp | Dynlåda |
| EAN-nr | 7340220863256 |














