Möbelskydd Hillerstorp 190 cm105x190x110 cm
1 985 kr
Vald variant
Mått (cm):
105x190x110

190 cm
105x190x110 cm
1 985 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå polyester/polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester/polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation.
Recensioner
Isabella KVerifierad köpare
för 5 år sedanKvaliten är likt en regnjacka, verkar bra. Dock passar det INTE till Hånger (som det står på Hillerstorps hemsida att det ska göra), det är för litet... Angivna måtten stämmer dock.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 941911 |
| Mått | 105x190x110 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Djup | 1900 mm |
| Höjd | 1100 mm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Möbelskydd Utemöbler |
| Bredd | 1050 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319079419112 |
