Möbelskydd Hillerstorp 220 cm
fr.2 295 kr
Välj variant

220 cm
2 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå polyester/polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester/polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation.
Passar till Jet Set svart matgrupp (6 st stolar och bord 220 cm).
Recensioner
Anna OVerifierad köpare
för 5 år sedanBra kvalite och hör passform. Snabb leverans
+ hög kvalite
- bra passform
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Djup | 2200 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Polyester |
| Typ | Möbelskydd Utemöbler |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Bredd | 1900, 2000 mm |
| Mått | 190x220x80, 200x220x80 cm |
