Möbelskydd Hillerstorp Kungshult Bord
919 kr
712 krSpara 23 %Kampanj41 tim kvar!

Kungshult Bord
712 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i svart PU-behandlad polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4099104008 |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 år |
| Material | Polyester |
| Serie | Kungshult |
| Typ | Möbelskydd |
| Höjd | 320 mm |
| Längd | 1430 mm |
| Bredd | 840 mm |
| EAN-nr | 7319071040086 |

