Möbelskydd Hillerstorp Kungshult Hammock
2 095 kr

Kungshult Hammock
2 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i svart PU-behandlad polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4099106008 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 320 mm |
| Längd | 710 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Kungshult |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 540 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319071060084 |

