Möbelskydd Hillerstorp Lounge 220X220X80 Cm Himmelsnäs
1 249 kr

Lounge 220X220X80 Cm Himmelsnäs
1 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Passar till Himmelsnäs soffgrupp.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Passar till Himmelsnäs soffgrupp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2094004005 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 800 mm |
| Längd | 2200 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Lounge |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 2200 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319072094057 |
