Möbelskydd Hillerstorp Lounge 300X250X70 Cm Hamilton
1 985 kr

Lounge 300X250X70 Cm Hamilton
1 985 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Passar till Hamilton soffgrupp.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Passar till Hamilton soffgrupp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2094004006 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Lounge |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 2500 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319072094064 |
