Möbelskydd Hillerstorp Lundamo Bord
660 kr

Lundamo Bord
660 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i svart PU-behandlad polyester.
Recensioner
Jeanette KVerifierad köpare
för 1 år sedanPassade perfekt till möblerna som jag köpt.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4099302008 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 32 cm |
| Längd | 91 cm |
| Material | Polyester |
| Bredd | 63 cm |
| EAN-nr | 7319073020086 |

