Möbelskydd Hillerstorp Matgrupp 170X220X80 Cm
2 195 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2094941722 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 800 mm |
| Längd | 2200 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Möbelskydd |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 1700 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319074941724 |
