Möbelskydd Hillerstorp Matgrupp Ø190 Cm
1 099 kr

Matgrupp Ø190 Cm
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Passar till runda matgrupper som Hånger, Läckö och Shabby chic.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Passar till runda matgrupper som Hånger, Läckö och Shabby chic.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2094002005 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 1000 mm |
| Längd | 1900 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Möbelskydd |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 1900 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319079402053 |
