Möbelskydd Hillerstorp Oxelunda Mittdel
769 kr
692 krSpara 10 %Kampanj37 tim kvar!

Oxelunda Mittdel
692 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i svart PU-behandlad polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4099402008 |
| Färg | Svart |
| Garanti | 1 år |
| Material | Polyester |
| Serie | Oxelunda |
| Typ | Möbelskydd |
| Höjd | 640 mm |
| Längd | 780 mm |
| Bredd | 810 mm |
| EAN-nr | 7319074020085 |

