Möbelskydd Hillerstorp Oxelunda Sidobord Hög
569 kr

Oxelunda Sidobord Hög
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i svart PU-behandlad polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4099404008 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 510 mm |
| Längd | 750 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Oxelunda |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 400 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319074040083 |

