Möbelskydd Hillerstorp Tennessee, Överdrag för Utemöbler, Skydd i Grå Polyester
835 kr

Tennessee, Överdrag för Utemöbler, Skydd i Grå Polyester
835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Måttanpassat för vår Tennessee däckstol.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester, tygvikt 270 gram med TPE behandling. Ett andningsbart, antibakteriellt och vattenavvisande möbelskydd med tejpade sömmar och dragsko med öljett. Måttanpassat för vår Tennessee däckstol.
Fördelar: Möbelskydd Hillerstorp Tennessee, Överdrag för Utemöbler, Skydd i Grå Polyester
- Andningsbart och antibakteriellt material
- Vattenavvisande med tejpade sömmar
- Måttanpassat för Tennessee däckstol
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2094001005 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 820 mm |
| Längd | 850 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Tennessee |
| Produkttyp | Möbelskydd |
| Bredd | 750 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319079401056 |
