Möbelskydd Hillerstorp till Stoltö Matgrupp
2 295 kr
1 775 krSpara 23 %Kampanj

till Stoltö Matgrupp
1 775 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Möbelskydd i grå polyester/polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation. Passar till Stoltö matgrupp.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå polyester/polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation. Passar till Stoltö matgrupp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 942015 |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Material | Polyester |
| Typ | Möbelskydd Utemöbler |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 1570 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 860 mm |
| Bredd | 2000 mm |
| EAN-nr | 7319079420156 |
