Möbelskydd Hillerstorp till Stoltö/Valleta Matbord
2 569 kr

till Stoltö/Valleta Matbord
2 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå PES-polyester/PU-polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation. Passar till matbord Stoltö och Valletta från Hillerstorp.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå PES-polyester/PU-polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation. Passar till matbord Stoltö och Valletta från Hillerstorp.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 941925 |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Djup | 1900 mm |
| Höjd | 850 mm |
| Material | Polyester |
| Typ | Möbelskydd |
| Bredd | 2500 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319079419259 |
