Möbelskydd Venture Home L-Form Utomhus325x255x100x84 cm
Rek. pris 1 115 kr
849 kr
839 krSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
2550 mm

L-Form Utomhus
325x255x100x84 cm
839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeRecensioner
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9995-305 |
| Montering | Ja |
| Material | Polyester |
| Typ | Möbelskydd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 2550 mm |
| Längd | 840 mm |
| Mått | 325x255x100x84 cm |
| Bredd | 3250 mm |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7350118411841 |
















