Möbelskydd Venture Home Utomhus
fr.515 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Utomhus
515 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Produkttyp | Möbelskydd |
| Material | Polyester |
| Användningsområde | Utomhus |
| Färg | Grå |
| Montering | Ja |
| Ställbar | Nej |
| Längd | 850, 860, 900, 1600 mm |
| Höjd | 1300, 1600, 2100, 2200, 2650, 3000, 3400 mm |
| Mått | 130x210x160, 165x160x86, 180x220x86, 200x340x86, 205x130x160, 210x265x90, 300x300x85 cm |
| Bredd | 1300, 1650, 1800, 2000, 2050, 2100, 3000 mm |

