Plastmatta Horredsmattan Plastic Maddox UtomhusmattaGreen, 70x400 cm
2 955 kr
Se priset!
Vald variant
Mått:
70x400 cm
Färg:
Green

Plastic Maddox Utomhusmatta
Green, 70x400 cm
2 955 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är dubbelsidig, vänd på mattan och få ett helt nytt intryck. Tack vare mattan egenskaper går den att tvätta i tvättmaskin på 30 grader.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 21401-A400 |
| Längd | 400 cm |
| Färg | Green |
| Mått | 70x400 cm |
| Typ | Plastmatta |
| Användningsområde | Utomhus |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Bredd | 70 cm |
| Serie | Plastic Maddox |
| EAN-nr | 7392777905842 |

