Plastmatta Horredsmattan Plastic Uma Utomhusmatta
fr.375 kr
Se priset!
Välj variant

Plastic Uma Utomhusmatta
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är dubbelsidig, vänd på mattan och få ett helt nytt intryck. Tack vare mattan egenskaper går den att tvätta i tvättmaskin på 30 grader.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Användningsområde | Utomhus |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Serie | Plastic Uma |
| Bredd | 70, 150 cm |
| Längd | 50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450 cm |
| Färg | Beige, Black, Blue, Brown, Green, Light Green, Orange, Pink |
| Mått | 150x200, 70x100, 70x150, 70x200, 70x250, 70x300, 70x350, 70x400, 70x450, 70x50 cm |
