Plastmatta Horredsmattan Plastic Uma UtomhusmattaPink, 70x350 cm
2 590 kr
Se priset!
Vald variant
Mått:
70x350 cm
Färg:
Pink

Plastic Uma Utomhusmatta
Pink, 70x350 cm
2 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är dubbelsidig, vänd på mattan och få ett helt nytt intryck. Tack vare mattan egenskaper går den att tvätta i tvättmaskin på 30 grader.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 21307-A350 |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 350 cm |
| Färg | Pink |
| Mått | 70x350 cm |
| Typ | Plastmatta |
| Användningsområde | Utomhus |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Serie | Plastic Uma |
| EAN-nr | 7392777905286 |
