Plastmatta Horredsmattan Plastic Uma UtomhusmattaLight Green, 70x150 cm
1 115 kr
Se priset!
Vald variant
Mått:
70x150 cm
Färg:
Light Green
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är dubbelsidig, vänd på mattan och få ett helt nytt intryck. Tack vare mattan egenskaper går den att tvätta i tvättmaskin på 30 grader.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 21381-A150 |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 150 cm |
| Färg | Light Green |
| Mått | 70x150 cm |
| Typ | Plastmatta |
| Användningsområde | Utomhus |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Serie | Plastic Uma |
| EAN-nr | 7392777905545 |
