Filterkudde Heissner Gul Fin
134 kr

Gul Fin
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fin filterkudde för Heissners patronfilter. En högkvalitativ originalreservdel som passar perfekt till Heissners genomströmningsfilterset. Det är den idealiska ersättningsdelen för att återställa din enhet till toppskick. Passar till FPU10100, FPU16000, FPU24000, FPU40000.
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Fin filterkudde för Heissners patronfilter. En högkvalitativ originalreservdel som passar perfekt till Heissners genomströmningsfilterset. Det är den idealiska ersättningsdelen för att återställa din enhet till toppskick. Passar till FPU10100, FPU16000, FPU24000, FPU40000.
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Art.Nr. | ET15-FP10C |
| Produkttyp | Dammfilter tillbehör |
| Färg | Gul |
| Bredd | 8,5 cm |
| Längd | 23 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Vikt | 0,08 kg |
| EAN-nr | 4006873427155 |
