Tejp Heissner EasyFix
fr.165 kr
Välj variant

EasyFix
165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Reparationstejp för hem, trädgård, pooler och dammar m.m. Fungerar väl under vatten.
Den svarta reparationstejpen EasyFIX är en extra stark och vattentät reparationstejp. Den fastnar på alla material, plast, glas, metall, poolliner, dammliner eller gummi. Den kan användas över och under vatten och är därför mycket enkel och flexibel att använda. Ett måste för varje damm- eller poolägare.
Användning:
1. Rengör ytan
2. Ta bort löst material och avlagringar
3. Klipp av tejpen till önskad storlek och ta bort skyddsfilmen
4. Tryck fast limmet ordentligt över hela ytan, släta till det och du är klar.
Användning:
1. Rengör ytan
2. Ta bort löst material och avlagringar
3. Klipp av tejpen till önskad storlek och ta bort skyddsfilmen
4. Tryck fast limmet ordentligt över hela ytan, släta till det och du är klar.
Recensioner
Annika BVerifierad köpare
för 1 år sedanFunkar superbra. Lagade min damm med tejpen. Har provat det mesta och inget har fungerat. Nu är den vattentät. Så lycklig 😀
Anders BVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar perfekt att täta poollinjnern under vattnet.🤩
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Produkttyp | Dammduk/liner |
| Tjocklek | 0,5 mm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 150 cm |
| Höjd | 0,2 cm |
| Vikt | 0,11 kg |
| Färg | Svart, Transparent |

