Växtkorg Heissner Bågformad
34 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heissner växtkorg är perfekt för enkel hantering, insättning och borttagning av dammväxter. Den förhindrar okontrollerad tillväxt av dina dammväxter och är gjord av högkvalitativ, återvinningsbar och väderbeständig plast som inte ruttnar i vattnet.
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Heissner växtkorg är perfekt för enkel hantering, insättning och borttagning av dammväxter. Den förhindrar okontrollerad tillväxt av dina dammväxter och är gjord av högkvalitativ, återvinningsbar och väderbeständig plast som inte ruttnar i vattnet.
Specifikationer:
- Bågformad: 45 x 18 cm
- Höjd: 15 cm
- Bågformad: 45 x 18 cm
- Höjd: 15 cm
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Art.Nr. | TZ106-00 |
| Produkttyp | Planteringsprodukter |
| Bredd | 18 cm |
| Längd | 45 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Vikt | 0,16 kg |
| EAN-nr | 4006873713012 |

