Flagglina Habo
Rek. pris 107 kr/st
Lägsta totalpris 168:-
fr.84 kr/stSe priset!
Välj variant

Flagglina Habo
2 st / 168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flagglina av flätad polypropen. Slitstark lina med mycket hög motståndskraft mot UV-strålning. Maxbelastning 50 kg (beräknat värde, garanteras inte). Som tillbehör finns Habo flaggclips.
Varumärke
HaboBeskrivning
Flagglina av flätad polypropen. Slitstark lina med mycket hög motståndskraft mot UV-strålning. Maxbelastning 50 kg (beräknat värde, garanteras inte). Som tillbehör finns Habo flaggclips.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16512H |
| Färg | Vit |
| Material | Polypropen |
| Typ | Flagglina |
| Max Belastning | 50 kg |
| Antal | 1 st/frp |
| Tjocklek | 5 mm |
| Längd | 20, 30 m |
