Elektroniskt Dörrlås Beslagsgruppen Nordic+ Fingeravtryck
fr.5 499 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsgruppenBeskrivning
Digitalt ytterdörrslås med fingeravtrycksavläsning och medföljande låshus!
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsgruppen |
| Art.Nr. | BG4000-01-2500B |
| Material | Rostfritt |
| Typ | Ytterdörrlås |
| Djup | 235 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Längd | 370 mm |
| Låsbar | Ja |
| Färg | Silver, Svart |

